Şirketimiz 2007 yılından itibaren Mekanik Tesisat Mühendisliği alanında Doğru ve Kaliteli Mühendislik anlayışının yanında güçlü ve güvenli yapıyısıyla, MAVOTEK MÜHENDİSLİK LİMiTED ŞİRKETİ unvanı ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Sürekli gelişmeyi hedefleyen misyonumuza bağlı kalarak her geçen yıl adından sektörde hızla söz ettirmeyi başaran şirketimiz, gelişen şirket yapısına ve sektöre uyum için 2018 yılında Bornova’da bulunan toplam 1.200 m2 kullanım alanına sahip yeni binasına taşınmıştır.

2020 ve 2021 yıllarında büyüyen araç filomuz ve gelişen makine takım parkımızla dışa bağımlılığı azaltan şirketimiz, Bornova'da 1500 metrekare kapalı ve açık alana sahip Lojistik ve Depo Merkezini hizmete alarak bu konudaki zorunlu ihtiyacını karşılamıştır. 

Geniş ve nitelikli kadro, zengin ekipman, araç ve yapısal varlıkları ile Mekanik Tesisat Mühendisliğinin her alanında hizmet veren şirketimiz, butik projelerden dünyaca bilinen firmaların dev projelerine kadar pek çok başarılı yatırıma imza atmaya devam etmektedir.

15 yılı geride bıraktık. Yeni Başlıyoruz!

 

Merkez
Personel
45
Saha
Ekibi
315
Proje
245
Yıl
15